Je hebt ongetwijfeld het boek “de Waanzinnige Boomhut met 13 verdiepingen” of één van de andere verdiepingen gelezen. Niet?! Begin er dan maar snel aan, want je gaat je eigen waanzinnige kamer van de boomhut ontwerpen en bouwen met LEGO!
Zoals je kunt lezen zijn er al het zwembad met de haaien, de bowlingbaan, het ondergronds laboratorium en ga zo maar door! Milja van het Bouwlab heeft de boom alvast gebouwd en tijdens de workshop ga je de boom vullen met jouw eigen kamer.
Deel vast de groep in op aandachtspunten die voor jouw lesdoelen belangrijk zijn, zodat je tijd hebt om met kleinere groepjes deze aandachtspunten te behandelen.
Tijdens het bouwen bespreken de kinderen spelenderwijs het boek, en enthousiasmeren de kinderen die het nog niet gelezen hebben.
Deze workshop is zeer geschikt voor kinderen uit speciaal onderwijs.
Klik hier voor de lesbrief.
